7/24 Call Center | 0850 811 3 256
Alış ve Teslim Yeri
Alış Zamanı
Teslim Zamanı

Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama

İstanbul Anadolu yakası, benzersiz boğaz manzarası, birbirinden güzel yalıları, yeşil alanları ve kendine has mahalleleriyle dikkat çekiyor. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na geldiğinizde yapmanız gereken ilk şey ise araç kiralamak. Daha sonra şehre ayırdığınız zamanı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

İstanbul Anadolu yakasında neden araç kiralamalıyım?

İstanbul Anadolu yakası, Üsküdar'dan Moda'ya, Şile'den Beykoz'a uzanan geniş bir ayırdığınızlanı kaplıyor. Anadolu yakasında araç kiraladığınız zaman doğal ve tarihi güzellikleri aynı gün içinde ziyaret etmeniz mümkün hale gelir. İstanbul trafiğinde alternatif yollar denemek için Sabiha Gökçen'den araç kiralamak en iyi fikir. Çünkü İstanbul'da araç kiralamak, istediğiniz yere istediğiniz saatte ulaşmanızı sağlayarak gezi planınızı kolayca ve ekonomik olarak hayata geçirmenize yardımcı olur.

Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralamak için en doğru lokasyon

İstanbul'a ulaşımınızı havayolu ile yapacaksanız İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralamak için en iyi seçenek olacak. Böylece havalimanından İstanbul içinde gitmek istediğiniz yere en rahat şekilde, zaman kısıtlaması olmadan ve en uygun rotayı kullanarak ulaşabileceksiniz.

İstanbul Anadolu yakasında mutlaka görmeniz gereken yerler

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'nından kiralayacağınız araçla İstanbul Avrupa yakasında dilediğiniz yeri görme şansı elde edebilirsiniz. Anadolu yakası özellikle doğa ile bütünleşen bir metropol olduğu için ziyaretçileri için çok sayıda 
seçenek sunuyor. Peki, İstanbul Avrupa yakasında mutlaka görmeniz gereken yerler hangileri? 
 
Her şeyden önce Üsküdar'da bulunan Kız Kulesi'ni görmelisiniz. Avrupa yakasının fonu süslediği Kız kulesi İstanbul'un ikonik yapılarından biri. Üsküdar sahilindeki çay bahçelerinden birinde manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. 

Eski İstanbul'un izlerini taşıyan Anadolu Kavağı, küçük bir balıkçı kasabası. Burada hem sevimli restoranların tadını çıkara bilir hem de gün batımı manzarasını izleyebilirsiniz. 1860'lardan günümüze miras kalan Beylerbeyi Sarayı, tüm ihtişamıyla boğazın en önemli yapılarından biri olmaya devam ediyor. İstanbul'un Fethi sırasında inşa edilmiş olan Anadolu Hisarı ve bölgenin kendine has evleri Göksu deresi ile birlikte harika bir atmosfer yaratıyor.

İstanbul'un denize girmek ve doğayla buluşmak için son kalan yerlerinden biri olan Şile, ince kumlu plajları ve kendine has sakin ortamı ile İstanbul içinde bir kaçış noktası olarak dikkat çekiyor.

Şehir içinde ise Kadıköy'den Pendik'e uzanan sahil yolu İstanbul Anadolu yakasının en çok ilgi gören yerlerinden biri. Özellikle güzel havalarda yürüyüş yaparak boğaz havası alabileceğiniz bu yol üzerinde çok sayıda kafe, bar ve restoranla

Almira Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama Ofisi

Adres: İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı

Telefon: 0850 811 3 256