7/24 Call Center | 0850 811 3 256
Alış ve Teslim Yeri
Alış Zamanı
Teslim Zamanı

HAKKIMIZDA

Almira Car Rental Services, 1993 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana ilk sıraya koyduğu hizmet anlayışı ile her müşterisine özel ve her zaman fırsatlarla dolu, eşsiz bir araç kiralama deneyimi yaşatmayı ilke edinmiştir.

Almira, Türkiye'nin en fazla marka, model seçeneğine ve en genç araç filosuna sahip araç kiralama şirketidir. Ekonomikten lüks araç modellerine kadar her sınıf araçta üst düzey hizmet anlayışıyla müşterileriyle ilgilenmektedir.

Almira Car Rental Services birbirinden çeşitli ve donanımlı araçlarıyla yolların lideri olduğu gibi, Türkiye geneline yayılmış 30 ofisiyle de sektörünün lideri durumundadır.

Sahip olduğu birçok marka ve model seçeneği ile araç kiralama konusundaki tüm ihtiyaçları karşılayan Almira, 1993 yılından günümüze 25 yıllık deneyimi, 2000'i aşkın araçlık geniş filosu ve Türkiye'nin geneline yayılmış ofisleri ile müşterilerine hizmet verirken, kurumsal ve kalite odaklı çalışma prensipleriyle sağlam ve güvenilir firma olarak adlandırılmayı başarmıştır.

Almira'nın müşterilerine sunduğu bu hizmetler arasında güvenlik her zaman ilk sırada yer almaktadır. Bu nedenle kiralamaya sunulan tüm araçların periyodik bakımları büyük bir titizlikle takip edilmekte, tüm araçlar her kiralama sonrası kontrolden geçirilmekte ve en küçük ayrıntısına kadar incelenerek bir sonraki müşterisine hazırlanmaktadır.

Almira'yı sektöründe farklı kılan bu özenli yaklaşım müşterileri tarafından çok iyi bilinmekte ve Almira'nın tercih edilmesini sağlamaktadır.

"Almira'da her otomobil ilk günkü gibidir"