7/24 Call Center | 0850 811 3 256
Alış ve Teslim Yeri
Alış Zamanı
Teslim Zamanı

Almira 25. Yaşını Kutluyor

13.04.2021

Almira Car Rental Services 2017 Bayii toplantısı,30 Mart-2 Nisan 2017 tarihleri arasında, Bodrum’da gerçekleştirildi.

Türkiye'nin her bir noktasından katılan bayi temsilcileri ile  ALMİRA’nın doğduğu, egenin incisi Bodrum’da, Diamond of Bodrum otelinde gerçekleştirilen organizasyonda, marka temsilcileriyle birlikte  omuz omuza büyütülen Almira markasının 25.yılı da kutlandı.  

2016 yılının değerlendirmesi ve 2017 hedef ve beklentilerinin yer aldığı toplantı, Genel Müdür Sayın Alper Akbay’ın açılış konuşması ile başladı. Ardından, yönetim kurulu başkanı Sn. Mustafa Mehmetoğlu, Almira markasının gerçekleştirdiği büyüme ivmesinden, 2017 yılında gerçekleştirilmesi planlanan faaliyetler ile yurtdışında açılacak  yeni temsilcilikler konusundaki  gelişmelerden bahsetti.

Toplantıda ayrıca Almira İcra Kurulu Danışmanı, KT Danışmanlık Genel Müdürü ve otomotiv sektörünün duayen ismi Sn. Kurthan Tarakçıoğlu ile Allianze Sigorta Yetkilisi  Sn. Vural Tanyıldızı ve markanın Dijital Pazarlama Danışmanı Erge Sahillioğlu katılımcı ve konuşmacı olarak yer alarak  bayii temsilcilerinin tüm sorularını yanıtlayarak sektörün getirileri ve riskleri konusunda bilgiler sundu.

Yoğun geçen toplantı sürecinin ardından, Almira ekibi ve bayiileri, günün sonunda düzenlenen  25. yıl gala yemeğinde ,Türk pop müziğinin değerli sanatçısı EGE ve orkestrası ile unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşadı. Gecenin devamında Almira’nın  25. yaş günü pastası kesilerek, Türkiye genelinde ilk 5’e giren başarılı  bayilere ve geceye katılan Bodrum Belediye Başkanı Sn. Mehmet Kocadon’a plaketleri takdim edildi.

Toplantı programın geri kalan bölümünde,Katılımcılar Bodrum’un eşsiz manzarası ve büyülü atmosferinde gönüllerince dinlenme fırsatı yakaladı. Eğlence dolu serbest zaman aktiviteleri ve sürprizlerin yanı sıra Almira Ekibicve yöneticileri ile bayiler arasında ikili görüşmeler gerçekleştirildi. Yeni dönem için enerji ve motivasyon depolandı. 

Konuyla ilgili Bodrum Kent TV'de çıkan haber için: https://www.kenttv.net/haber.php?id=37550